AHA10AFB-25R
Numărul produsului DigiKey
YAG1004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AHA10AFB-25R
Descriere
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 10W
Descriere detaliată
25 Ohms ±1% 10W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
AHA10AFB-25R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Mărime/Dimensiune
0,748" L x 0,787" l (19,00mm x 20,00mm)
Rezistență
25 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,429" (10,90mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
10W
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C