RE65G25R0C02
Numărul produsului DigiKey
541-RE65G25R0C02-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RE65G25R0C02
Descriere
RH-10 25 1% RE65G25R0 C02
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Ohms ±1% 10W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Categorie
Caracteristici
Prod.
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Serie
Caracteristică montare
Flanșe
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,750" L x 0,800" l (19,05mm x 20,32mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,405" (10,29mm)
Rezistență
25 Ohms
Stil derivații
Papuci de lipit
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Putere (wați)
10W
Rată defectare
Compoziție
Bobinat
Grad
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Calificare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C