AF0603FR-073K01L
Numărul produsului DigiKey
13-AF0603FR-073K01LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-AF0603FR-073K01LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-AF0603FR-073K01LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AF0603FR-073K01L
Descriere
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AF0603FR-073K01L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)