CAS06F3011CT
Numărul produsului DigiKey
4713-CAS06F3011CTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-CAS06F3011CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-CAS06F3011CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CAS06F3011CT
Descriere
ANTISULF RES0603 1% 3.01K OHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)