4532-075-LF
Numărul produsului DigiKey
13-4532-075-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-4532-075-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-4532-075-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
4532-075-LF
Descriere
GDT 75V 2KA 2 POLE SMD REEL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 75 V 2000A (2kA) – 2 Pol Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4532-075-LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
2000A (2kA)
Producător
YAGEO
Toleranță
Serie
Număr de poli
2
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Închidere la defecțiune
Nu
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
75 V