1210L010/90WR
Numărul produsului DigiKey
18-1210L010/90WRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1210L010/90WRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1210L010/90WRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1210L010/90WR
Descriere
1210L
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 90V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.5 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Concav
Tensiune - Max
90V
Mărime/Dimensiune
0,127" L x 0,101" l (3,22mm x 2,58mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
250 mA
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
10 A