QSB60048S28
Numărul produsului DigiKey
1470-4186-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QSB60048S28
Descriere
DC DC CONVERTER 28V 700W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 28V – – – 25A 36V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QSB60048S28 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
25A
Prod.
Putere (wați)
700 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 16-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)