QSB30048S12
Numărul produsului DigiKey
1470-4161-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QSB30048S12
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 25A 18V - 75V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
25A
Prod.
Putere (wați)
300 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 9-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,52" Î (61,0mm x 57,9mm x 13,2mm)