HPT5K0TS200
Numărul produsului DigiKey
1470-HPT5K0TS200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HPT5K0TS200
Descriere
AC/DC CONVERTER 200V 5000W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 200V – – – 180 – 528V c.a. (trifazic) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HPT5K0TS200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
25 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
180 – 528V c.a. (trifazic)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
200V
Mărime/Dimensiune
13,00" L x 5,00" l x 5,00" Î (330,2mm x 127,0mm x 127,0mm)