PHDR-30VS
PHDR-30VS
PHDR-30VS
Numărul produsului DigiKey
455-1180-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHDR-30VS
Descriere
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Descriere detaliată
30 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,079" (2,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)