HDL3000PS150
Numărul produsului DigiKey
1470-HDL3000PS150-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HDL3000PS150
Descriere
AC/DC CONVERTER 150V 3000W
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 150V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
HDL3000PS150 Modele
Curent - Ieșire 1
20 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
150V
Mărime/Dimensiune
11,87" L x 6,69" l x 2,52" Î (301,5mm x 169,9mm x 64,0mm)