FN3256H-25-33
Numărul produsului DigiKey
817-1364-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3256H-25-33
Descriere
LINE FILTER 480VAC 25A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (Wye) Filtru linie EMC/EMI 25 A 480VAC c.c. – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
520 V
Producător
TE Connectivity Schaffner
Curent
25 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Ambalaj
Tavă
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, ENEC, UR
Tip filtru
Trifazic (Wye)
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
O singură etapă
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - C.c. nominal
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.a. nominal
480V
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
300 V