AQM300PS48C2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
XP Power
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru AQM300PS48C2 nu este disponibilă
AQM300PS48C2
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM300PS48C2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM300PS48C2
Descriere
SINGLE O/P AC-DC PSU MEDICAL 200
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48V 300 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
Modele EDA/CAD
AQM300PS48C2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
400mW
Producător
XP Power
Polarizare
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
39" (1,00m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C18
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
7,20" L x 3,35" l x 1,38" Î (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
6,25A
Număr standard
Putere (wați)
300 W