AQM300PS48-C2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
XP Power
În stoc: 0
Fișă de date
48V 300 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
AQM300PS48-C2
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM300PS48-C2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM300PS48-C2
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Producător
XP Power
Aplicații
Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
39" (1,00m)
Formă
Desktop (Clasa II)
Conector intrare
IEC 320-C18
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Caracteristici
IP22
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
7,20" L x 3,35" l x 1,38" Î (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
6,25A
Număr standard
Putere (wați)
300 W