155124M173200
Numărul produsului DigiKey
732-11414-2-ND - Bandă și mosor (TR)
732-11414-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
732-11414-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
155124M173200
Descriere
LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru (RGB) Roșu 622nm, Verde 523nm, Albastru 465nm Indicație cu leduri – discretă Roșu 2V, Verde 2,8V, Albastru 3V 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
155124M173200 Modele
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Roșu 2V, Verde 2,8V, Albastru 3V
Prod.
Curent - Test
Roșu 20mA, Verde 20mA, Albastru 20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°, 100°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Roșu 632nm, Verde 515nm, Albastru 460nm
Configurație
Anod comun
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 1,50mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
1,00mm
Dimensiune lentilă
2,00mm x 1,00mm