MH1608-121Y
Numărul produsului DigiKey
MH1608-121YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MH1608-121YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MH1608-121YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH1608-121Y
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2A 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MH1608-121Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A