CCB032M12FM3
Numărul produsului DigiKey
1697-CCB032M12FM3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCB032M12FM3
Descriere
MOSFET 6N-CH 1200V 40A
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 40A – Cu montare pe carcasă –
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
42,6mOhm la 30A, 15V
Producător
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 11,5mA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
118nC la 15V
Ambalaj
Tavă
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3400pF la 800V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 6 N (punte trifazată)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
40A