CCB021M12FM3
Numărul produsului DigiKey
1697-CCB021M12FM3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCB021M12FM3
Descriere
MOSFET 6N-CH 1200V 51A
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 51A – Cu montare pe carcasă –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CCB021M12FM3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27,9mOhm la 30A, 15V
Producător
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 17,7mA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
162nC la 15V
Ambalaj
Tavă
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4900pF la 800V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 6 N (punte trifazată)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
51A