RFCMF1220100M3T
Numărul produsului DigiKey
1292-1029-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-1029-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-1029-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RFCMF1220100M3T
Descriere
CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 80 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 1,5Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
Walsin Technology Corporation
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
80 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,079" l (1,20mm x 2,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm