CX2016DB16000D0WZRC1
Numărul produsului DigiKey
478-CX2016DB16000D0WZRC1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX2016DB16000D0WZRC1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX2016DB16000D0WZRC1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX2016DB16000D0WZRC1
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±25ppm Cristal 8pF 200 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX2016DB16000D0WZRC1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 75°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±40ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,018" (0,45mm)
Capacitanță sarcină
8pF