RFANT3216120A5T
Numărul produsului DigiKey
1292-1000-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-1000-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-1000-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RFANT3216120A5T
Descriere
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, WLAN Cip Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 2dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RFANT3216120A5T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Walsin Technology Corporation
Pierdere la retur
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Amplificare
2dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)