AMCA31-2R450G-S1F-T3
Numărul produsului DigiKey
535-14095-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-14095-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-14095-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AMCA31-2R450G-S1F-T3
Descriere
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz Bluetooth, IoT, ISM, M2M, Wi-Fi, ZigBee™ Cip Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 2,3dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AMCA31-2R450G-S1F-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Pierdere la retur
Producător
Abracon LLC
Amplificare
2,3dBi
Serie
Putere - Max
3 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Terminație
Aliaj de lipit
Familie/Standard RF
Bluetooth, ISM general, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz
Calificare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip antenă
Cip
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)