Y0786100R000T9L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
În stoc: 16
100 Ohms ±0,01% 0,6W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Y0786100R000T9L
Numărul produsului DigiKey
Y0786100R000T9L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y0786100R000T9L
Descriere
RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
Y0786100R000T9L Modele
Coeficient de temperatură
±1ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,300" L x 0,105" l (7,62mm x 2,67mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,336" (8,53mm)