Y0062100R000V9L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
Fișă de date
100 Ohms ±0,005% 0,6W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Y0062100R000V9L
Numărul produsului DigiKey
Y0062100R000V9L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y0062100R000V9L
Descriere
RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
Y0062100R000V9L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală, Neinductiv
Prod.
Coeficient de temperatură
±1ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,300" L x 0,105" l (7,62mm x 2,67mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,336" (8,53mm)