SIJK5100E-T1-GE3
Numărul produsului DigiKey
742-SIJK5100E-T1-GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
742-SIJK5100E-T1-GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
742-SIJK5100E-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIJK5100E-T1-GE3
Descriere
N-CHANNEL 100 V (D-S) MOSFET
Termen de livrare standard al producătorului
55 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 74A (Ta), 417A (Tc) 17W (Ta), 536W (Tc) Montare pe suprafață PowerPAK®10 x 12
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIJK5100E-T1-GE3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
200 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11480 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
17W (Ta), 536W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerPAK®10 x 12
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4mOhm la 80A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA