T73YE501KT20
Numărul produsului DigiKey
716-T73YE501KT20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T73YE501KT20
Descriere
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 Ohms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
500 Ohms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,276" x 0,260" fațetă (7,00mm x 6,60mm)
Toleranță
±10%