82PR500LF
Numărul produsului DigiKey
987-1546-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
82PR500LF
Descriere
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 Ohms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
82PR500LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
TT Electronics/BI
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
500 Ohms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,250" diam. (6,35mm)
Toleranță
±10%