VS-T40HFL100S05
Numărul produsului DigiKey
VS-T40HFL100S05GI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-T40HFL100S05
Descriere
DIODE STANDARD 1000V 40A D55
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1000 V 40A Cu montare pe carcasă D-55
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VS-T40HFL100S05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
500 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 1000 V
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1000 V
Pachet dispozitiv furnizor
D-55
Curent - Mediu rectificat (Io)
40A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)