VS-T40HF60
Numărul produsului DigiKey
VS-T40HF60-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-T40HF60
Descriere
DIODE STANDARD 600V 40A D55
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 40A Cu montare pe carcasă D-55
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
15 mA @ 600 V
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
D-55
Curent - Mediu rectificat (Io)
40A