VB30200C-E3/8W
Numărul produsului DigiKey
VB30200C-E3/8WGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
VB30200C-E3/8WGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
VB30200C-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VB30200C-E3/8W
Descriere
DIODE ARR SCHOT 200V 15A TO263AB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 200 V 15A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VB30200C-E3/8W Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 15 A
Producător
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
160 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Tehnologie
Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AB (D2PAK)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
15A