MBRB20200CT
Numărul produsului DigiKey
MBRB20200CTDI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRB20200CT
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 200 V 10A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 200 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
890 mV @ 10 A