V30K45-M3/H
Numărul produsului DigiKey
V30K45-M3/HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
V30K45-M3/HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
V30K45-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V30K45-M3/H
Descriere
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 45 V 30A Montare pe suprafață FlatPAK (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
V30K45-M3/H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 mA @ 45 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
4000pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tehnologie
Pachet dispozitiv furnizor
FlatPAK (5x6)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
45 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 150°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
630 mV @ 30 A