SMF13A-E3-08
Numărul produsului DigiKey
SMF13A-E3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMF13A-E3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMF13A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF13A-E3-08
Descriere
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO219AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21,5V Clemă 9,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-219AB (SMF)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
423pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
13V
Pachet/cutie
DO-219AB
Tensiune - Străpungere (Min)
14,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,5V