BLM31PG601SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-7828-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-7828-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-7828-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM31PG601SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 1,5A 80mOhm
Modele EDA/CAD
BLM31PG601SH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
80mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1,5A