SMBJ30CA-E3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ30CA-E3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ30CA-E3/52GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ30CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ30CA-E3/52
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 12,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ30CA-E3/52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V