CSTNE16M0VH3C000R0
Numărul produsului DigiKey
490-17951-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-17951-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-17951-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSTNE16M0VH3C000R0
Descriere
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Descriere detaliată
16 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 15 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C – 125°C Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
CSTNE16M0VH3C000R0 Modele
Capacitanță
15 pF
Serie
Impedanță
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
16 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,051" l (3,20mm x 1,30mm)
Stabilitate frecvență
±0,13%
Înălțime
0,039" (1,00mm)
Toleranță frecvență
±0,07%