SMBJ24AHE3/52 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 18
Fișă de date
Direct
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 14.930
Fișă de date
Similar
YAGEO
În stoc: 1.800
Similar
YAGEO
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24AHE3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24AHE3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24AHE3/52
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Nu
Serie
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A