SMBJ24A-AT/TR7 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
38,9V Clemă 15,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
SMBJ24A-AT/TR7
Numărul produsului DigiKey
13-SMBJ24A-AT/TR7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24A-AT/TR7
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,5A