Imaginea pentru SMAJ18A-E3/5A nu este disponibilă
SMAJ18A-E3/5A
Numărul produsului DigiKey
SMAJ18A-E3/5AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ18A-E3/5AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ18A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ18A-E3/5A
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 13,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,7A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V