PTVS18VS1UR,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PTVS18VS1UR,115 |
Descriere | TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 29,2V Clemă 13,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 18V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 20V | Pachet/cutie SOD-123W |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 29,2V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 13,7A | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 400W |