GSD2004W-E3-18
Numărul produsului DigiKey
GSD2004W-E3-18GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
GSD2004W-E3-18GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
GSD2004W-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GSD2004W-E3-18
Descriere
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 240 V 225mA Montare pe suprafață SOD-123
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
50 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 240 V
Capacitanță la Vr, F
5pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
240 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Curent - Mediu rectificat (Io)
225mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)