GSD2004W-E3-08
Numărul produsului DigiKey
112-GSD2004W-E3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-GSD2004W-E3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-GSD2004W-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GSD2004W-E3-08
Descriere
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 240 V 225mA Montare pe suprafață SOD-123
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
50 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 240 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
5pF la 0V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
240 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Curent - Mediu rectificat (Io)
225mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)