BZX384C15-E3-18
Numărul produsului DigiKey
BZX384C15-E3-18GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX384C15-E3-18GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384C15-E3-18
Descriere
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 15 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms