BZT52B7V5-G3-18
Numărul produsului DigiKey
112-BZT52B7V5-G3-18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZT52B7V5-G3-18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZT52B7V5-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52B7V5-G3-18
Descriere
DIODE ZENER 7.5V 410MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 7.5 V 410 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-123
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
7 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 5 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Toleranță
±2%
Număr produs de bază
Putere - Max
410 mW