DDZ7V5B-7
Numărul produsului DigiKey
DDZ7V5B-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DDZ7V5B-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DDZ7V5B-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DDZ7V5B-7
Descriere
DIODE ZENER 7.5V 470MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 7.5 V 470 mW ±2,5% Montare pe suprafață SOD-123
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2,5%
Pachet/cutie
Putere - Max
470 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Impedanță (Max) (Zzt)
6 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 6 V