Imaginea pentru BZG03C10-HM3-18 nu este disponibilă
BZG03C10-HM3-18
Numărul produsului DigiKey
112-BZG03C10-HM3-18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZG03C10-HM3-18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZG03C10-HM3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZG03C10-HM3-18
Descriere
DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 1.25 W ±6% Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZG03C10-HM3-18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 7.5 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 500 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
1.25 W
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Impedanță (Max) (Zzt)
4 Ohms