IPD90P03P404ATMA2
Numărul produsului DigiKey
448-IPD90P03P404ATMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD90P03P404ATMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD90P03P404ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD90P03P404ATMA2
Descriere
MOSFET P-CH 30V 90A TO252-31
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 90A (Tc) 137W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
Modele EDA/CAD
IPD90P03P404ATMA2 Modele
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10300 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
137W (Tc)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip FET
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,5mOhm la 90A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 253µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
130 nC @ 10 V