1N5393-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1N5393-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1N5393-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1N5393-E3/54
Descriere
DIODE STANDARD 200V 1.5A DO204AL
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 1,5A Orificiu străpuns DO-204AL (DO-41)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
2 µs
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la Vr, F
15pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-204AL (DO-41)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1,5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-50°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.4 V @ 1.5 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)