R6018VNXC7G
Numărul produsului DigiKey
846-R6018VNXC7G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R6018VNXC7G
Descriere
600V 10A TO-220FM, PRESTOMOS WIT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 10A (Tc) 61W (Tc) Orificiu străpuns TO-220FM
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±30V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1250 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
61W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FM
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
204mOhm la 4A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
6,5V la 600µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
27 nC @ 10 V