1.5KE15CA-E3/54 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 1.339
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
În stoc: 413
Comchip Technology
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Microchip Technology
21,2V Clemă 70,8A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
1.5KE15CA-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE15CA-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE15CA-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE15CA-E3/54
Descriere
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
70,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12,8V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V